Opis
Złączka LED 10mm marki Eko-Light EKPZ723 Łącznik jednostronny. Łącznik umożliwia połączenie taśmy LED np. z zasilaczem. Produkt wysokiej jakości o bardzo estetycznym wykonaniu. Zastosowanie wewnątrz budynków.
Złączka LED 10mm marki Eko-Light EKPZ723 Łącznik jednostronny. Łącznik umożliwia połączenie taśmy LED np. z zasilaczem. Produkt wysokiej jakości o bardzo estetycznym wykonaniu. Zastosowanie wewnątrz budynków.
Złączka LED 10mm marki Eko-Light EKPZ723 Łącznik jednostronny. Łącznik umożliwia połączenie taśmy LED np. z zasilaczem. Produkt wysokiej jakości o bardzo estetycznym wykonaniu. Zastosowanie wewnątrz budynków.
| WYSOKOŚĆ (mm) | 5 mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 14 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 165 mm |
| WAGA NETTO | 0.004 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.008 kg |
| MATERIAŁ | PCV |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |