Informacje dodatkowe
| MOC | 150W |
|---|---|
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| NAPIĘCIE | 12V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| WAGA NETTO | 0.763kg |
| WAGA BRUTTO | 0.85kg |
| KOLOR | CZARNY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |






