Informacje dodatkowe
| MOC | 3W |
|---|---|
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 200lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 47mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.024kg |
| WAGA BRUTTO | 0.028kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |








