Informacje dodatkowe
| WYSOKOŚĆ (mm) | 490mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 48mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 48mm |
| WAGA NETTO | 0.72kg |
| WAGA BRUTTO | 0.92kg |
| KOLOR | CZARNY |
| MATERIAŁ | METAL |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.8 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.1 |








