Opis
Taśma Led marki EKO-LIGHT EKZ5780 1x3M IP20 WYPOSAŻONA W ZASILACZ 12V BARWA CIEPŁA 3000K. Produkt do zastosowania wewnatrz budynków, wysoka jakość i trwałość jest główną jego zaletą. Zamontowana taśma gwarantuje niebanalny efekt świetlny.
Taśma Led marki EKO-LIGHT EKZ5780 1x3M IP20 WYPOSAŻONA W ZASILACZ 12V BARWA CIEPŁA 3000K. Produkt do zastosowania wewnatrz budynków, wysoka jakość i trwałość jest główną jego zaletą. Zamontowana taśma gwarantuje niebanalny efekt świetlny.
Taśma Led marki EKO-LIGHT EKZ5780 1x3M IP20 WYPOSAŻONA W ZASILACZ 12V BARWA CIEPŁA 3000K. Produkt do zastosowania wewnatrz budynków, wysoka jakość i trwałość jest główną jego zaletą. Zamontowana taśma gwarantuje niebanalny efekt świetlny.
| MOC | 14.4W |
|---|---|
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.15kg |
| WAGA BRUTTO | 0.17kg |
| MATERIAŁ | PCB |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | 8332 – F |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |