Opis
CRV 5907377244271
Srubokręt EKNA944 doskonale sprawdzi się w domu lub warsztacie. PH4 200 mm
CRV 5907377244271 Srubokręt EKNA944 doskonale sprawdzi się w domu lub warsztacie. PH4 200 mm
CRV 5907377244271
Srubokręt EKNA944 doskonale sprawdzi się w domu lub warsztacie. PH4 200 mm
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
|---|---|
| WAGA NETTO | 0.18kg |
| WAGA BRUTTO | 0.18kg |
| MATERIAŁ | CRV |
| MARKA | Mad-Lit |
| PRODUCENT | MAD-LIT |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |