Opis
Biały zasilacz Slim Magnetic Track 100W 24V, przeznaczony do średnich układów oświetleniowych. Gwarantuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo użytkowania i eleganckie wykończenie pasujące do jasnych aranżacji wnętrz.
Biały zasilacz Slim Magnetic Track 100W 24V, przeznaczony do średnich układów oświetleniowych. Gwarantuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo użytkowania i eleganckie wykończenie pasujące do jasnych aranżacji wnętrz.
Biały zasilacz Slim Magnetic Track 100W 24V, przeznaczony do średnich układów oświetleniowych. Gwarantuje wysoką wydajność, bezpieczeństwo użytkowania i eleganckie wykończenie pasujące do jasnych aranżacji wnętrz.
| MOC | 100W |
|---|---|
| WYSOKOŚĆ (mm) | 24mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| NAPIĘCIE | 24V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.29kg |
| WAGA BRUTTO | 0.35kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |