Opis
Biały schowek na przewody Slim Magnetic Track pozwala na schludne i dyskretne poprowadzenie kabli w ramach systemu. To praktyczny element zwiększający estetykę oraz porządek w instalacji oświetleniowej.
Biały schowek na przewody Slim Magnetic Track pozwala na schludne i dyskretne poprowadzenie kabli w ramach systemu. To praktyczny element zwiększający estetykę oraz porządek w instalacji oświetleniowej.
Biały schowek na przewody Slim Magnetic Track pozwala na schludne i dyskretne poprowadzenie kabli w ramach systemu. To praktyczny element zwiększający estetykę oraz porządek w instalacji oświetleniowej.
| WYSOKOŚĆ (mm) | 29mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| NAPIĘCIE | 24V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.08kg |
| WAGA BRUTTO | 0.09kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |