Opis
Prowadnice można łączyć tylko z 1m i 2m szyną v2.0, nie pasuję do łączenia z szyną 1,5m v1.0!! Pasujące złączki v2.0: ML0708, ML0709, ML0710, ML0711, ML0712, ML0713, ML0714, ML0715, ML0716, ML0717, ML7102, ML7101, ML0718, ML0719, ML0720, ML0721
Prowadnice można łączyć tylko z 1m i 2m szyną v2.0, nie pasuję do łączenia z szyną 1,5m v1.0!! Pasujące złączki v2.0: ML0708, ML0709, ML0710, ML0711, ML0712, ML0713, ML0714, ML0715, ML0716, ML0717, ML7102, ML7101, ML0718, ML0719, ML0720, ML0721
Prowadnice można łączyć tylko z 1m i 2m szyną v2.0, nie pasuję do łączenia z szyną 1,5m v1.0!! Pasujące złączki v2.0: ML0708, ML0709, ML0710, ML0711, ML0712, ML0713, ML0714, ML0715, ML0716, ML0717, ML7102, ML7101, ML0718, ML0719, ML0720, ML0721
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2000mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.7kg |
| WAGA BRUTTO | 0.701kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | TRACK LIGHT |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 200 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |