Informacje dodatkowe
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 55mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| WAGA BRUTTO | 0.33kg |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |











