Informacje dodatkowe
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 37mm |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.77kg |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |






