Informacje dodatkowe
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 90 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.35 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.40 kg |
| KOLOR | SREBRNY |
| MATERIAŁ | SZKŁO + ALUMINIUM |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |














