Opis
Żarówka do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Żarówka do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Żarówka do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
| MOC | 10W |
|---|---|
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806 lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 111 mm |
| NAPIĘCIE | 12V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.21 kg |
| KOLOR | Szary |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |