Informacje dodatkowe
| SZEROKOŚĆ (mm) | 2000mm |
|---|---|
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 14.4mm |
| WAGA NETTO | 0.234kg |
| WAGA BRUTTO | 0.243kg |
| KOLOR | CZARNY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | PROFIL |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 201 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |









