Opis
Biały zasilacz 200W 48V Slim Magnetic Track przeznaczony do najbardziej rozbudowanych instalacji. To solidne i wydajne źródło zasilania, które sprawdzi się w przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych o dużym zapotrzebowaniu na światło.
Biały zasilacz 200W 48V Slim Magnetic Track przeznaczony do najbardziej rozbudowanych instalacji. To solidne i wydajne źródło zasilania, które sprawdzi się w przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych o dużym zapotrzebowaniu na światło.
Biały zasilacz 200W 48V Slim Magnetic Track przeznaczony do najbardziej rozbudowanych instalacji. To solidne i wydajne źródło zasilania, które sprawdzi się w przestrzeniach komercyjnych i mieszkalnych o dużym zapotrzebowaniu na światło.
| MOC | 200W |
|---|---|
| WYSOKOŚĆ (mm) | 24mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 270mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| NAPIĘCIE | 24V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| WAGA BRUTTO | 0.38kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |