Opis
Biały łącznik podwójny z długim kablem do systemu Slim Magnetic Track umożliwia estetyczne i bezpieczne łączenie szyn w miejscach, gdzie wymagana jest większa elastyczność w prowadzeniu instalacji.
Biały łącznik podwójny z długim kablem do systemu Slim Magnetic Track umożliwia estetyczne i bezpieczne łączenie szyn w miejscach, gdzie wymagana jest większa elastyczność w prowadzeniu instalacji.
Biały łącznik podwójny z długim kablem do systemu Slim Magnetic Track umożliwia estetyczne i bezpieczne łączenie szyn w miejscach, gdzie wymagana jest większa elastyczność w prowadzeniu instalacji.
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| NAPIĘCIE | 24V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.02kg |
| WAGA BRUTTO | 0.02kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |