Opis
Biały łącznik podwójny Slim Magnetic Track z krótkim kablem umożliwia szybkie i wygodne dopasowanie układu szyn do architektury wnętrza. To element szczególnie przydatny w instalacjach, w których standardowe łączniki są niewystarczające.
Biały łącznik podwójny Slim Magnetic Track z krótkim kablem umożliwia szybkie i wygodne dopasowanie układu szyn do architektury wnętrza. To element szczególnie przydatny w instalacjach, w których standardowe łączniki są niewystarczające.
Biały łącznik podwójny Slim Magnetic Track z krótkim kablem umożliwia szybkie i wygodne dopasowanie układu szyn do architektury wnętrza. To element szczególnie przydatny w instalacjach, w których standardowe łączniki są niewystarczające.
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23mm |
|---|---|
| SZEROKOŚĆ (mm) | 200mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| NAPIĘCIE | 24V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.04kg |
| WAGA BRUTTO | 0.04kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| MARKA | Milagro |
| PRODUCENT | Eko-Light |